Trenerzy

Joanna Nastały

trener tenisa

Uprawnienia:

– Trener tenisa II klasy,

– Instruktor pływania,

– Instruktor Rekreacji Ruchowej ze specjalnością aerobik,

– Kierownik placówek wypoczynku dzieci i młodzieży,

Tenis jest moją pasją od dzieciństwa. Jestem wychowanką trenerki Hanny Wesołowskiej i trenera Henryka Dondajewskiego, którym bardzo dużo zawdzięczam.

Uprawnienia trenerskie zdobyłam na Akademii Wychowania Fizycznego i Sportu w Gdańsku. Już na studiach podjęłam praktykę trenerską w Ośrodku Tenisa 48 w Gdańsku pracując z dziećmi, młodzieżą i dorosłymi.

W 2003 roku utworzyłam przy MOSiR w Pruszczu Gdańskim Szkołę Tenisa GemSetMecz oraz Uczniowski Klub Sportowy „Talent” z sekcją tenisa, który do dziś działa przy Katolickich Szkołach Niepublicznych w Pruszczu Gdańskim.

Organizowałam liczne obozy tenisowe, półkolonie tenisowe oraz turnieje.

Obecnie jestem mieszkanką Banina i pragnę propagować tę piękną dyscyplinę sportu jaką jest TENIS wśród dzieci, młodzieży i dorosłych.

 

Paulina Bilska
Instruktor tenisa

Grać w tenisa zaczęłam w wieku 8 lat. Jako nastolatka reprezentowałam główne trójmiejskie kluby tenisowe, zdobywając medale drużynowych Mistrzostw Polski, brąz oraz srebro Mistrzostw Polski w grze podwójnej.

Na studiach uczestniczyłam w Akademickich Mistrzostwach Polski i razem z dziewczynami z sekcji tenisowej UG awansowałyśmy do Europejskich Mistrzostw Akademickich w Rotterdamie, co bardzo mile wspominam.

Pierwsze kroki jako instruktor stawiałam na letnich obozach, gdzie prowadziłam zajęcia dla wypoczywających dzieci oraz młodzieży.

Żyję zgodnie z filozofią: najlepszy wypoczynek to aktywny wypoczynek 😊

Na co dzień korzystam z uroków Gdańska, w którym się urodziłam – jeżdżąc na rowerze, rolkach, morsując.