Trenerzy

Joanna NastałyUntitled-1
trener tenisa

Uprawnienia:

– Trener tenisa II klasy,

– mgr Akademii Wychowania Fizycznego i Sportu w Gdańsku  ,
– Instruktor pływania,
– Instruktor Rekreacji Ruchowej ze specjalnością aerobik,
– Kierownik placówek wypoczynku dzieci i młodzieży,

Tenis jest moją pasją od dzieciństwa. Jestem wychowanką trenerki Hanny Wesołowskiej i trenera Henryka Dondajewskiego, którym bardzo dużo zawdzięczam.
Uprawnienia trenerskie zdobyłam na Akademii Wychowania Fizycznego i Sportu w Gdańsku. Już na studiach podjęłam praktykę trenerską w Ośrodku Tenisa 48 w Gdańsku pracując z dziećmi, młodzieżą i dorosłymi.
W 2003 roku utworzyłam przy MOSiR w Pruszczu Gdańskim Szkołę Tenisa GemSetMecz oraz Uczniowski Klub Sportowy „Talent” z sekcją tenisa, który do dziś działa przy Katolickich Szkołach Niepublicznych w Pruszczu Gdańskim.
Organizowałam liczne obozy tenisowe, półkolonie tenisowe oraz turnieje.
Obecnie jestem mieszkanką Banina i pragnę propagować tę piękną dyscyplinę sportu jaką jest TENIS wśród dzieci, młodzieży i dorosłych.

 

Katarzyna Lubian                

instruktor tenisa

Uprawnienia:

– Instruktor tenisa

– mgr Akademii Wychowania Fizycznego i Sportu w Gdańsku

– Instruktor fitness

Z tenisem związana od 5. roku życia, zawsze z rakietą, zawsze aktywna. Jak sama mówi sport to całe jej życie. Jej zajęcia charakteryzują się wysoką intensywnością i dbałością o szczegóły techniczne. Mimo, iż ma opinie surowego Trenera, jej podopieczni zawsze schodzą z kortu z uśmiechem.

Od lat związana z Sopockim Klubem Tenisowym, ma na swoim koncie współpracę z większością szkół tenisowych w Trójmieście. Każdego dnia stara się poszerzać swoją wiedzę tenisową.

Zajmuję się nie tylko samym szkoleniem, ale również psychologią sportu, dziennikarstwem i biznesem sportowym.

Prywatnie kocha jazdę na nartach i podróże.

 

Paulina Bilska        

Instruktor tenisa

Grać w tenisa zaczęłam w wieku 8 lat. Jako nastolatka reprezentowałam główne trójmiejskie kluby tenisowe, zdobywając medale drużynowych Mistrzostw Polski, brąz oraz srebro Mistrzostw Polski w grze podwójnej.

Na studiach uczestniczyłam w Akademickich Mistrzostwach Polski i razem z dziewczynami z sekcji tenisowej UG awansowałyśmy do Europejskich Mistrzostw Akademickich w Rotterdamie, co bardzo mile wspominam.

Pierwsze kroki jako instruktor stawiałam na letnich obozach, gdzie prowadziłam zajęcia dla wypoczywających dzieci oraz młodzieży.

Żyję zgodnie z filozofią: najlepszy wypoczynek to aktywny wypoczynek 😊

Na co dzień korzystam z  uroków Gdańska, w którym się urodziłam – jeżdżąc na rowerze, rolkach, morsując.

 

 

Comments are closed.